Registracija į konferenciją

Konferencija skirta visiems besidomintiems atviro kodo GIS sprendimais bei atvirų duomenų panaudojimo galimybėmis.

Konferencijos pranešimai

Pranešimų sesija

Pranešimų sesijos metu verslo, mokslo, valstybės institucijų atstovai pristatys, kaip ir kur taiko atviro kodo GIS sprendimus bei kokie atvirų duomenų šaltiniai jau dabar prieinami kiekvienam, kuris kuria, naudoja ar norėtų pradėti naudotis GIS.

Konferencijos praktiniai užsiėmimai

Mokymų sesija

Techninės sesijos metu bus gyvai demonstruojama kaip panaudojus PostGIS, QGIS, Geoserver, OpenLayers technologijas tvarkyti GIS duomenis, juos publikuoti kaip el. paslaugas ir jas pateikti interaktyviame interneto žemėlapyje. Mokymai skirti pradedantiesiems GIS naudotojams, kurie nori sužinoti ir išbandyti, kaip veikis atviro kodo GIS programinė įranga. Mokymų metu bus pateikta visa užduotims atlikti reikalinga medžiaga. Mokymo dalyviai privalo turėti savo asmeninį kompiuterį. Dalyvių skaičius ribotas.


Registracija į konferencijos pranešimų sesiją uždaryta viršijus galimą dalyvių skaičių. Sekite naujienas, pranešimų skaidrėmis bei video medžiaga pasidalinsime su visais.Registracija į konferencijos mokymų sesiją uždaryta viršijus galimą dalyvių skaičių.